Przychodnie

Wiele przychodni z jednym kontem? U nas to możliwe. Możesz przynależeć do tylu przychodni, ilu potrzebujesz lub potrzebują Twoi pracownicy bez ograniczeń.

Wizyty

Umawiaj wizyty w szybki sposób. Nasz system podpowie Ci, kiedy masz wolne godziny zgodnie z grafikiem. W łatwy sposób przeglądaj swoje wizyty i innych pracowników. Korzystaj z Karty pacjenta i Karty wizyty, aby szybciej i łatwiej zorganizować swój czas.

Terminarze

Do dyspozycji masz również prosty kalendarz z wszystkimi wizytami z podziałem na terminarze. Dzięki temu wiesz kiedy masz klienta, a kiedy masz przerwę.

Marketing

Do dyspozycji również jest w naszym oprogramowaniu program lojalnościowy dzięki któremu można dodać regułki przyznawania rabatów procentowych jak i kwotowych oraz masowa wysyłka wiadomości e-mail jak i sms.

Pacjenci

Dodawaj pacjentów do swojej przychodni, aby w szybki sposób dodać ich do wizyty. Za pomocą Karty pacjenta w szybki sposób poznaj historię wizyt pacjenta w przychodni, dokumentację, czy dane pacjenta.

Pracownicy

Twórz pracowników i konta dla nich, aby w łatwy sposób mogli zarządzać wizytami, pacjentami, czy innymi opcjami w systemie.

Usługi

Dodaj listę usług, aby dzięki niej mieć podgląd podczas wizyty do ceny usługi i, aby podczas dodawania nowej wizyty system sam obliczył długość jej trwania.

Dokumenty

W systemie jest możliwość magazynowania dokumentów dla pacjentów. Każdy pacjent ma przypisany swój własny folder. Dodawaj dokumenty i pobieraj, aby nigdy ich nie zgubić i mieć je pod ręką w czasie wizyty.

Grafiki pracy

Dodaj grafiki pracy i przypisuj je wszystkim pracownikom w przychodni, aby wiedzieć, od której, do której i w jakie dni pracują poszczególni pracownicy w przychodni.

Widget

Udostępniamy prosty widget, który pozwala na rezerwację wizyt lub ich anulowanie przez klienta przychodni.

Powiadomienia SMS

System wysyła automatyczne powiadomienia SMS, jeśli na to pozwolisz. Możesz też wysłać własną wiadomość do pacjenta, jeśli potrzebujesz.

Powiadomienia E-mail

System wysyła automatyczne powiadomienia e-mail, jeśli na to pozwolisz. Możesz też wysłać własną wiadomość do pacjenta, jeśli potrzebujesz.

Kartki

Kartki z informacjami to mini opcja pozwalająca na pozostawianie kartek z krótkimi informacjami dla całego zespołu przychodni.

Komunikator

W systemie zaimplementowany został komunikator, dzięki któremu możesz się kontaktować z pracownikami wszystkich przychodni, do jakich należysz.